15min.lt: MJJ fondas atrinktiems mokslininkams skiria 220 900 eurų

Mariaus Jakulio Jason (MJJ) fondas paskelbė mokslininkų sąrašą, kuriems skirti pirmieji fondo grantai. Šiais metais sukurtas MJJ fondas skirtas teikti finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo.

„Dažnam grįžti ar atvykti norinčiam mokslininkui kliūtimi tampa mažesnis nei užsienio universitetuose atlygis ar lėšų tyrimams, dalyvavimui konferencijose stygius. Paskelbę konkursą gavome 18 stiprių kandidatų paraiškas. Džiaugiuosi, jog Švietimo ministerija, Mokslo taryba, mūsų partnerių VU, KTU ir VGTU fakultetų komandos aktyviai dalinosi žinia ir skatino žinomus užsienyje mokslininkus dalyvauti, teikė rekomendacijas. Mums svarbi ir šių tyrėjų patirtis, ir jos aktualumas universitetų bendruomenei bei verslui“, – sako MJJ fondo vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė.

Daugiau skaitykite naujienų portale 15min.lt

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!