Žinios

MJJ fondas kasmet skiria paramą siekiantiems studijuoti magistrą geriausiuose pasaulio universitetuose. Šiais metais fondas skirs tris stipendijas po 6000 Eur. Kandidatai teikti paraiškas kviečiami iki birželio 21 dienos, dalyvaujant universiteto atrankos procese ar jau gavus priėmimo patvirtinimą. Programos dalyvis įsipareigoja po studijų baigimo sutartą laiką dirbti Lietuvoje.

Stipendijos skyrimo kriterijai:

  1. Programos dalyvis turi būti įstojęs į magistrantūros studijas viename iš top 50 universitetų pagal Times Higher Education, QS World University ar ARWU reitingą.
  2. Stipendiją gavęs dalyvis įsipareigoja baigęs studijas grįžti dirbti Lietuvoje ne mažiau 3 metus per penkis metus (galimas atidėjimas/tarpiniai išvykimai).
  3. Stipendijos gavėjas sutinka dalintis savo istorija apie studijas ir patirtį, kuri gali būti viešinama.

Svarbu: atsakymai į kiekvieną klausimą neturėtų viršyti 250 žodžių. Prie paraiškos prašome pateikti ne ilgesnį nei 3 min video prisistatymą, kuriame kandidatas/-ė nurodo savo motyvaciją studijuoti pasirinktoje programoje ir galimą įgytų žinių vertę Lietuvai.

Registracijos anketa

Sutinku, kad formoje pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi ir naudojami MJJ fondo.

Paraiškas taip pat galite pateikti elektroniniu paštu info@mjjfondas.lt, el laiške pateikdami atsakymus į formos klausimus.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!