Apie MJJ fondą

Mariaus Jakulio Jason fondas 2019 metais sukurtas teikti finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo.

Fondo lėšos skiriamos trims kryptims: VERSLO, ŽINIŲ ir MOKSLO.

 

ŽINIŲ kryptis – tai stipendijos aktyvių, pilietiškų ir gabių lietuvių magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose, kad grįžę po mokslų jie konkrečiais darbais ir savo žiniomis prisidėtų prie Lietuvos ateities kūrimo. Programos dalyvis įsipareigoja po studijų baigimo sutartą laiką dirbti Lietuvoje.

MOKSLO kryptis – tai parama skirta prisidėti prie konkurencingų užsienyje doktorantūrą baigusių akademikų atlyginimų steigimo, kurie nori atvykti gyventi Lietuvoje, tęsti savo mokslinį darbą ir dalintis žiniomis su lietuvių studentais. Nepriklausomos komisijos atrinktiems akademikams fondas iki trijų metų kas mėnesį skirs atlygį.

VERSLO kryptis – tai investicijos skirtos gabiems verslininkams ir profesionalams, kuriantiems verslą Lietuvoje su tikslu prisidėti prie šalies žmonių gerovės. Fondas yra investavęs į EdTech, moksliniais tyrimais grystus startuolius bei padirbėjimo platformas. Fondui svarbus verslo kuriamas socialinis poveikis.

Šioms programoms per metus bus skiriama 10 proc. fondo metinės vertės.

Marius Jakulis Jason

„Noriu, kad fondas prisidėtų prie Lietuvos ateities kūrimo ir padėtų žmonėms atrasti tokias galimybes dirbti ir gyventi Lietuvoje, kurias turėjau pats“

Ambasadoriai

MJJ fondo ambasadoriais pakviesti tapti globalūs lietuviai, savo sričių profesionalai, geriausius pasaulio universitetus atstovaujantys akademikai ar į Lietuvą jau grįžę bei verslą kuriantys asmenys.

MJJ fondo naujienos

Mariaus Jakulio Jason fondo vienas iš tikslų – prisidėti prie konkurencingų užsienyje doktorantūrą baigusių akademikų atlyginimų steigimo, savo moksli...

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!