Įkūrėjai

Marius Jakulis Jason | Įkūrėjas

Sukūręs sėkmingą karjerą JAV, Marius 1992 metais iš Niujorko persikėlė gyventi į Vilnių ir savo kapitalą bei laiką investavo į Lietuvą – šalį, kuri suteikė jam galimybes augti bei tobulėti. Per daugiau nei 25 metus sėkmingų verslų ir investavimo dėka Marius Lietuvoje tapo vienu sėkmingiausių privačių investuotojų šalyje.

Liisa Leitzinger | Įkūrėja

Į Lietuvą iš Suomijos Liisa atvyko gyventi 1995-aisiais, baigė Istorijos bakalauro studijas VU ir su Mariumi sukūrė AAA šeimą – sūnūs Artūras, Algimantas, Antanas. Kartu su bendraminčiais įkūrė „Vilniaus tarptautinę mokyklą“, yra jos valdybos narė. Šiuo metu vadovauja savo gyvūnų reabilitacijos centrui ir viešbučiui VšĮ „Geri namai”, taip pat jos įkurtam VšĮ „Pagalba prieglaudoms“ ir „Pet Rescue Finland”, padėdama Lietuvos  gyvūnų globos organizacijoms.

Mindaugas Strėlis | Valdybos narys

Mindaugas yra „Taurus Wealth“ partneris ir vadovas, turintis daugiau nei 13 metų patirtį investicinėje bankininkystėje, turto valdyme bei kapitalo rinkose. Mindaugui patikėta fondo kapitalo investicinė strategija.

Antanas Jason Leitzinger | Valdybos narys

Antanas Jason Leitzinger, Mariaus ir Liisos sūnus, prie valdybos prisijungė 2022 m. Turėdamas verslo ir finansų išsilavinimą, jis prižiūri fondo investavimo strategiją ir rizikos valdymą, siekdamas užtikrinti jo nuolatinį gyvavimą bei ilgalaikę pokyčio kūrimo strategiją.

Komanda

Kotryna Stankutė-Jaščemskienė | Vadovė

Po tarptautinės patirties Malaizijoje ir Singapūre, Kotryna į Lietuvą grįžo 2012-aisiais ir tapo lietuvių profesionalų tinklo „Global Lithuanian Leaders“ vadove. Šešis metus stiprino tarptautinių lietuvių tinklą ir ryšius, kūrė galimybes jiems prisidėti prie Lietuvos pažangos. Šiandien Kotryna siekia atrasti ir fondo paramos pagalba įgalinti talentingus verslo, mokslo atstovus norinčius kurtis ir kurti Lietuvoje.

Marius Jakulis Jason

„Noriu, kad fondas prisidėtų prie Lietuvos ateities kūrimo ir padėtų žmonėms atrasti tokias galimybes dirbti ir gyventi Lietuvoje, kurias turėjau pats“

Ambasadoriai

MJJ fondo ambasadoriais pakviesti tapti globalūs lietuviai, savo sričių profesionalai, geriausius pasaulio universitetus atstovaujantys akademikai ar į Lietuvą jau grįžę bei verslą kuriantys asmenys.

MJJ fondo naujienos

Mariaus Jakulio Jason fondo vienas iš tikslų – prisidėti prie konkurencingų užsienyje doktorantūrą baigusių akademikų atlyginimų steigimo, savo moksli...

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!