Verslas

MJJ fondas prisideda prie verslumo kultūros auginimo Lietuvoje ir sukūrė “MJJ Microloans” projektą, skirtą smulkiems verslams ir socialiniams antrepreneriams kuriantiems Lietuvoje.

„Norime finansiškai paskatinti ir mažus, nebūtinai skaitmeninius verslus, kurie galimai gali sukurti pokyti savo aplinkoje, regionuose ar pavyzdžiui įgalinti į Lietuvą persikrausčiusį užsienietį, kuris galėtų vystyti savarankišką verslą ir sukurti darbo vietą sau bei kitiems. Galimybė antrepreneriui pasiskolinti lėšų palankiomis sąlygomis mikro kredito formatu yra labai populiarus pasaulyje. Tad šį formatą norime populiarinti ir Lietuvoje bei džiaugsimės galėdami ne tik suteikti finansų bet ir padėti verslo vystimui reikalingais kontaktais ar profesionaliais patarimais“, – dalinasi fondo vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė.

 

Iki 12 tūkst. Eur su 1 proc. + 6 mėn. EURIBOR metinėmis palūkanomis pasiskolinti savo verslo projektų vystymui norintys lietuviai ir užsieniečiai galės nuo 6 iki 36 mėnesių laikotarpiui, su galimybe lanksčiai ir be papildomų mokesčių kreditą gražinti ankščiau nei buvo sutarta sutartyje. Palūkanos nustatomos kas šešis mėnesius pagal Euribor indeksą.

Paraiškas kviečiame teikti:

  • visus metus

Projekto partneriai  – Vilniaus verslo kolegija, „Katalista Ventures“, organizacija „Geri norai“, Junior Achievement Lietuva.

Dėl mikrokredito suteikimo gali kreiptis:

  • Lietuviai ir užsienio piliečiai kurie savarankiškai dirba arba jau vysto nedidelę ar socialinio verslo įmonę Lietuvoje
  • Lietuviai ir užsieniečiai, kurie turėjo sunkumų gauti įprastą banko kreditą savo verslo idėjai įgyvendinti
  • Lietuviai ir užsieniečiai, kurie turi aiškų verslo vystymo planą Lietuvoje ir yra pasirengę bendradarbiauti su fondo atstovais, dalytis aktualia finansine ir kita informacija, dalyvauti fondo organizuojamuose renginiuose ar susitikimuose, skirtuose jų projekto vystymui.

Kokią informaciją turite pateikti:

  • Trumpa idėjos, produkto, paslaugos aprašymas
  • Aktualumas jūsų miestui ar Lietuvai
  • Finansinis planas: biudžetas, kuriame matytųsi jūsų planuojama 12-36 mėnesių pajamų ir išlaidų prognozė įrodanti galimą projekto sėkmę ir galimybę grąžinti pinigus bei skiriamą asmeninio kapitalo dydį (atsiųsti el. paštu: info@mjjfondas.lt)

2023 MJJ Microloans programos konkurso laureatai:

Registracijos anketa

Sutinku, kad formoje pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi ir naudojami MJJ fondo.

Paraiškas taip pat galite pateikti elektroniniu paštu info@mjjfondas.lt, el laiške pateikdami atsakymus į formos klausimus.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!