Ribologija – MJJ Microloans programos laureatai

MJJ fondas prisideda prie verslumo kultūros auginimo Lietuvoje ir šiais metais, ketvirtojo gimtadienio proga skelbė naują “MJJ Microloans” programą, skirtą smulkiems verslams ir socialiniams antrepreneriams kuriantiems Lietuvoje. Iš gautų 25 paraiškų atrinkti keturi laureatai, kurių verslo vystymui iš viso bus paskolinta 36 000 Eur su 1+ 6 mėn. EURIBOR metinėmis palūkanomis.

Vienos iš konkurso laureačių – VšĮ „Ribologija“ įkūrėjos Rugilė Butkevičiūtė ir Reda Jureliavičiūtė. „Ribologijos“ tikslas – mažinti seksualinį ir kitų formų smurtą lyties pagrindu užtikrinant lyčių lygybės, lygių galimybių ir nediskriminavimo integravimą į visas visuomenės gyvenimo sritis. Rugilės ir Redos įkurta organizacija taip pat siekia vykdyti seksualinio smurto ir su juo susijusių smurto lyties pagrindu formų prevenciją, ugdyti vaikų ir jaunimo sąmoningumą lyčių lygybės, lygių galimybių, lytiškumo, seksualinio smurto ir susijusiomis temomis, keisti visuomenės nuostatas susijusias su seksualinėmis teisėmis ir seksualiniu smurtu.

„Ribologiją sukūrėme norėdamos kurti Lietuvą ir pasaulį be seksualinio smurto, kuriame kiekvieno žmogaus kūno integralumas ir ribos yra gerbiami. Norėjosi kurti tarsi pseudo mokslą apie ribas, nes tikime, kad ribų klausimas yra vienas svarbiausių mūsų gyvenime. Kai žinau, kas esu „aš“, žinau, kur nesu „aš“ ir kur nėra „mano“.

Su gauta parama planuojame plėsti organizacijos veiklą, sukuriant elektroninę parduotuvę, kurios pagalba priemonės skirtos seksualinio smurto prevencijai lengviau pasieks įvairius visuomenės narius ir didins žinomumą apie asmenines ribas“, – dalinasi viena iš įkūrėjų Rugilė, kuri 2022 m. buvo apdovanota Nacionaliniu lygybės ir įvairovės apdovanojimu už smurto lyties pagrindu prevenciją jaunimo tarpe. https://www.ribologija.lt

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!