Marius Jakulis Jason

Sukūręs sėkmingą karjerą JAV, Marius 1992 metais iš Niujorko persikėlė gyventi į Vilnių ir savo uždirbtą kapitalą bei laiką investavo į Lietuvą – šalį, kuri suteikė jam galimybes augti bei tobulėti. Per daugiau nei 25 metus sėkmingų verslų ir investavimo dėka Marius Lietuvoje tapo vienu sėkmingiausių privačių investuotojų šalyje.

 

Marius įkūrė advokatų kontorą AAA Law, kuri specializuojasi intelektinės nuosavybės ir verslo teisės srityse. Marius taip pat yra kompanijos AAA HOLDINGAS, kuriai priklauso Radisson Collection Astorija Hotel, Vilnius ir the Grand Hotel Kempinski Vilniuje, valdybos pirmininkas. Kartu su partneriais jis įkūrė Nordic Hotels Fund, skirtą vystyti, įsigyti bei statyti viešbučius prie Vilniaus, Krokuvos bei Rigos ir kitų Europos oro uostų.

 

Dabar Marius nori suteikti tokias galimybes kitiems – paskatinti atvykti ar grįžti į Lietuvą, kurti čia nuosavą verslą, siekti mokslinės karjeros aukštumų, prieš tai pasisėmus žinių geriausiuose pasaulio universitetuose.

 

„Gyvendamas ir pinigus investuodamas Lietuvoje, seniai svajojau palikti lėšų tokio fondo sukūrimui. Noriu, kad fondas prisidėtų prie Lietuvos ateities kūrimo ir padėtų žmonėms atrasti tokias galimybes dirbti ir gyventi Lietuvoje, kurias turėjau pats“, – fondo vizija dalinasi įkūrėjas.

Apie MJJ fondą

Mariaus Jakulio Jason fondas remia globalius lietuvius, kurie, gavę geriausią tarptautinį išsilavinimą, siekia grįžti į Lietuvą dirbti, dėstyti, užsiimti moksline veikla ar steigti verslą.

Ambasadoriai

MJJ fondo ambasadoriais pakviesti tapti globalūs lietuviai, savo sričių profesionalai, geriausius pasaulio universitetus atstovaujantys akademikai ar į Lietuvą jau grįžę bei verslą kuriantys asmenys.

MJJ fondo naujienos

Mariaus Jakulio Jason fondo vienas iš tikslų – prisidėti prie konkurencingų užsienyje doktorantūrą baigusių akademikų atlyginimų steigimo, savo moksli...

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!