MJJ fondas bendradarbiaus su geriausiais Lietuvos universitetais

Mariaus Jakulio Jason fondo vienas iš tikslų – prisidėti prie konkurencingų užsienyje doktorantūrą baigusių akademikų atlyginimų steigimo, savo mokslinį darbą norintiems tęsti Lietuvoje ir dalintis žiniomis su lietuvių studentais.

Fondas vysto partnerystę su stipriausiais Lietuvos universitetais, siekiant sukurti pažangių akademikų pritraukimo strategiją. Bendradarbiaujant su Vilniaus, Kauno technologijos, Vilniaus Gedmino technikos universitetais, MJJ fondas kasmet skirs iki 50 000 eurų stipendijas doktorantūros studijas užsienyje baigusiųjų ir grįžti siekiančių atlygiams. Nepriklausomos komisijos atrinktiems akademikams fondas iki trijų metų kas mėnesį planuoja skirti stipendijas padvigubindami universiteto mokamą atlygį. Taip pat, bendradarbiaujant su jau grįžusiais akademikais, bus buriamas tarptautinių akademikų tinklas, padėsiantis sklandžiau įsikurti naujame darbe ir Lietuvoje.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!