Vertimų pramogos – MJJ Microloans programos laureatai

MJJ fondas prisideda prie verslumo kultūros auginimo Lietuvoje ir šiais metais, ketvirtojo gimtadienio proga skelbė naują “MJJ Microloans” programą, skirtą smulkiems verslams ir socialiniams antrepreneriams kuriantiems Lietuvoje. Iš gautų 25 paraiškų atrinkti keturi laureatai, kurių verslo vystymui iš viso bus paskolinta 36 000 Eur su 1+ 6 mėn. EURIBOR metinėmis palūkanomis.

Vieni iš laureatų – medinius komandinius lauko žaidimus gaminančios MB “Vertimų pramogos“ įkūrėjai Irma Savickaitė ir Gediminas Buitkus. „Šis šeimos verslas – mūsų 11 metų savanorystės rezultatas, kuomet prižiūrėdami Vertimų kaimo stovyklavietę, pabandėme pasiūlyti jos svečiams komandinių užduočių ir vos porą pačių pagamintų medinių žaidimų. Supratome, kad mums patinka suteikti žmonėms geras emocijas, kai jie susitinka, mūsų pasiūlytoje veikloje, su savimi ir kitais, akyse sužvilga džiaugsmas išgyventos kartu akimirkos – čia ir dabar. Dabar mūsų svajonė, kurią pradėjome įgyvendinti – staliaus dirbtuvės, kuriose galėsime greičiau kurti naujus žaidimus ir juos tobulinti, nes kol kas kūrybinis procesas vyksta mažame „garažiukyje“. Visoje veikloje dalyvauja visi šeimos nariai: mes tėvai ir keturios mūsų atžalos – trys sūnūs ir pagrandukė duktė“ – dalinasi Irma.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!