Kuriamas MJJ fondo ambasadorių tinklas

MJJ fondo ambasadoriais pakviesti tapti globalūs lietuviai, savo sričių profesionalai, geriausius pasaulio universitetus atstovaujantys akademikai ar į Lietuvą jau grįžę bei verslą kuriantys asmenys. Jie prisidės prie fondo vardo žinomumo bei sėkmės savo kontaktų ratui pristatydami galimybes.

„Ambasadorių vaidmuo, tikimės, galėtų būtų žinios apie fondą sklaida savo plačiam kontaktų ratui, rekomendacijos ir dalyvavimas atrankos komisijoje vertinant pretendentus paramai gauti. Labai džiaugiamės, jog toks būrys nuostabių ir veiklių asmenybių visame pasaulyje tiki fondo idėja ir pasiruošę prisidėti prie jo sėkmės. Tai tik dar kartą įrodo jog einame teisingu keliu ir toks fondas labai reikalingas“, – džiaugiasi fondo direktorė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė.

Ambasadoriai pakviesti bendradarbiaujant su Global Lithuanian Leaders profesionalų tinklu.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!