LRT: MJJ fondas – Globalios Lietuvos apdovanojimų partneris

Vakar vyko 10 – asis jubiliejinis Global Lithuanian Leaders renginys, kurio metu buvo apdovanoti laureatai, prisidedantys prie Lietuvos progreso, gerovės ir vardo garsinimo pasaulyje Apdovanojimų organizatoriaus partnerio, MJJ fondas vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė pristatė „Sugrįžimai mokslo pažangai“ kategorijos laureatą – lietuvių kilmės Floridos universiteto mokslininką Thom Bryer, kuris kartu su KTU Kauno technologijos universitetas/Kaunas University of Technology sukūrė bendrą viešojo valdymo studijų programą. Jo dėka, Lietuvos studentai įgijo galimybę mokytis iš geriausių tarptautinių dėstytojų, mainų programos būdu studijuoti centrinės Floridos universitete ir įgyti abiejų šalių universitetų diplomus x 2
„Mokslas, švietimas, žinios yra šalies ekonominės sėkmės, progreso ir gerovės pagrindas. Tuo nuoširdžiai tikime, todėl per pastaruosius trejus metus, filantropinio MJJ fondo dėka į Lietuvos universitetus ir mokslo centrus jau grižo keturiolika mokslininkų, kurie čia gyvena, dėsto ir jungia mus su pasauliu. O Globalios Lietuvos apdovanojimai jau dešimt metų atranda ir nominuoja šiuos mūsų šaliai taip svarbius herojus, čia grįžtančius ir besidalinančius žiniomis, atradimais, pokyčiais“ – sako MJJ fondas vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė.
Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame jums, jog prisidedate prie mūsų šalies vystymosi savo tarptautine patirtimi, darbais ir pasiekimais!

Apdovanojimų įrašą stebėkite ČIA.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!