LRT: MJJ fondas: į Lietuvą grįžę mokslininkai tiria invazinius augalus, epilepsijos priežastis ir DNR motorus

Siekdamas į Lietuvą pritraukti novatoriškas idėjas ir perspektyvius mokslininkus, žymaus investuotojo, filantropo Mariaus Jakulio Jason (MJJ) fondas jau ketvirtą kartą skelbia Mokslo grantų konkursą. Konkurso nugalėtojams fondas net dvejus metus kas mėnesį skiria grantą – tokiu būdu siekiama dvigubinti Lietuvos universitetų mokamas algas ir konkuruoti su Europos ir pasaulio universitetais, rašoma fondo pranešime žiniasklaidai.

Fondo vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė sako, kad „MJJ fondas siekia investuoti į galimybę Lietuvos mokslo centrus papildyti vertingą tarptautinę patirtį sukaupusiais pasaulio tyrėjais, kurie kuria laboratorijas, inovacijas ir patentus, dėsto studentams ir mūsų universitetams atstovauja tarptautiniu mastu“.

Daugiau apie grįžusių mokslininkų pasiekimus skaitykite: https://www.lrt.lt/naujienos/mokslas-ir-it/11/2156524/mjj-fondas-i-lietuva-grize-mokslininkai-tiria-invazinius-augalus-epilepsijos-priezastis-ir-dnr-motorus

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!