LRT „Pasaulio lietuvių žinios“ reportažas apie MJJ fondo konkursą užsienio universitetuose daktaro laipsnį apsigynusiems mokslininkams

LRT „Pasaulio lietuvių žinios“ kalbina MJJ fondo vadovę Kotryną Stankutę-Jaščemskienę apie skelbiamą konkursą užsienio universitetuose daktaro laipsnį apsigynusiems mokslininkams.

Prisidėdamas prie konkurencingų mokslo darbuotojų algų, MJJ fondas atrinktiems mokslininkams iki trijų metų kas mėnesį skirs papildomą sumą atlygiui prie universiteto mokamo atlyginimo. Kviečiame suskubti ir iki gruodžio 1 d. pateikti paraiškas fondo internetiniame puslapyje www.mjjfondas.lt. Labai tikimės, kad šis konkursas prisidės prie Lietuvos mokslo tarptautiškumo ir atvers naujų galimybių konkuruoti dėl gabiausių protų su Europos universitetais!

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!