Mariaus Jakulio Jason fondui – jau vieneri!

„Fondą įsteigiau paskatintas žmonos Liisos ir įkvėptas Andy Warhol žodžių – reikia siekti ne gyventi amžinai, o sukurti tai kas amžinai gyvuotų. Po pirmų metų sėkmingos veiklos, tikiu šis fondas toks ir bus“ – šventinių pietų susitikusius svečius, grantus gavusius mokslo ir verslo atstovus, sveikindamas sakė verslininkas ir filantropas Marius Jakulis Jason.

Prieš metus savo gimtadienio proga Marius fondui paskyrė 3.5 mln savo šeimos turto.  Jis tikisi savo pavyzdžiu įkvėpti ir daugiau sėkmingų Lietuvos verslininkų.

Per pirmus metus fondo valdyba jau paskyrė 410 tūks Eur mokslo, žinių ir verslo grantams. Darbus Lietuvos universitetuose jau rugsėjį pradėjo 7 grįžę doktorantūrą užsienyje baigę mokslininkai, į geriausius pasaulio universitetus magistro studijoms išvyko 4 stipendijas gavę studentai, o inovatyvius verslo startuolius sėkmingai vysto dvi fondo investicijas gavusios komandos. Partnerių Orion Securities investuojamas fondo kapitalas auga, tad 2020 metais įkūrėjas planuoja pritraukti dar daugiau Lietuvai vertingų žinių bei projektų.

Nuotraukas iš šventinių MJJ fondo pietų rasite Žmonės.lt portale.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!