Marius Jakulis Jason: investicija į naują studentų namų standartą

MJJ fondo įkūrėjas Marius Jakulis Jason tiki, jog į Lietuvą siekiant pritraukti daugiau užsienio studentų turime pasirūpinti kokybiškomis jų apgyvendinimo sąlygomis. Tad jau keletą metų Marius aktyviai dirba su 1 Asset Management komanda ir jų valdomu „European Student Housing Fund“, kuris investuoja į šiuolaikinių studentų namų infrastruktūros kūrimą. Šį rudenį duris studentams atvėrė net du nauji projektai Vilniuje ir Rygoje. Spalio mėnesį oficialiai atidarytame „SHED Co-living Vilnius“ jau gyvena 219 studentų ir jaunų specialistų net iš 32 pasaulio šalių. Šie studentų namai išsiskiria itin modernia aplinka, daug dėmesio skirta ne tik privačioms, bet ir bendro naudojimo erdvėms.

Į „SHED Co-living Vilnius“ projektą Orion Securities padėjo pritraukti 2.5 mln. Eur iš individualių Lietuvos investuotojų. Bendrai šio fondo projektams Varšuvoje, Rygoje ir Vilniuje „Orion“ komanda pritraukė virš 18 mln. Eur. Vienas iš pirmųjų investuotojų – Marius Jakulis Jason.

„Naujos kartos studentų bendrabučių (angl. student housing) segmentas sparčiai auga visame pasaulyje. Rodikliai itin geri, 2021 m. rugsėjį vidutinis privačių studentų bendrabučių užimtumas Europoje siekė net 94%. Ši investicinė niša turi dar daug neišnaudoto potencialo Centrinės ir Rytų Europos regione, kuris patrauklus investuotojams, siekiantiems investuoti į ilgalaikės infrastruktūros kūrimą Baltijos regione ir ne tik. Be to, projekto valdymu užsiima itin profesionali komanda. Rugsėjį duris atvėrė modernūs studentų namai Rygoje, o kitų metų rudenį naujas bendrabutis pradės veikti ir Krokuvoje.“ – teigia Orion Securities investicinės bankininkystės skyriaus vadovas Karolis Pikunas.

„SHED Co-living Vilnius“ visos gyvenamosios vietos buvo iš anksto rezervuotos dar rugpjūtį ir, kaip teigia „European Student Housing Fund“ fondo partneris Matas Mockeliunas, tai puikiai parodo šio ir numatomų projektų ateities perspektyvas.

„Prielaidos, kad projektas bus sėkmingas, pasiteisino. Matėme, kad net per Covid-19 pandemijos įkarštį daugelyje Europos šalių panašių studentų namų užimtumas siekė 80–90 proc., o tiek prieš metus, tiek dabar, prasidėjus mokslo metams, studentai pilnai užpildo veikiančius privačius studentų namus. Tai reiškia, kad ir poreikis moderniam būstui regione auga ir išlieka didžiulis, o mes planuojame tolesnę plėtrą ir žvalgomės naujų projektų Varšuvoje, Vroclave, Gdanske, Prahoje ir Bratislavoje bei kituose akademiniuose miestuose“, – teigia Matas Mockeliūnas.

Šis projektas sėkmingas itin profesionalios komandos dėka: Citadele bankas LietuvojeOrion WealthBONARD313 architects, UABHEIMA architectsErgolain

 

 

 

 

 

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!