MJJ fondas skiria paramą projektui Vedliai | Teachers Lead Tech

Mariaus Jakulio Jason fondas skiria paramą projektui „Vedliai“ (Teachers Lead Tech). „Investuojame į žmones, žinias, švietimą, mokslą. Būtent švietimas yra mūsų ateities pagrindas, o „Vedlių” projektas yra konkretus įrankis mokytojams, suteikiantis galimybę ugdyti vaikus – naują Lietuvos inovatorių kartą. Būtent dėl to manome, jog projektas labai reikalingas“, – sako fondo vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė.

Projekto „Vedliai“ įkūrėja Monika Katkutė tvirtai tiki, jog kiekvienas Lietuvos vaikas, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos, gebėjimų ar šeimos finansinės padėties, turi gauti galimybę mokytis technologinės kūrybos ir programavimo jau nuo pirmos klasės. Ji sako, jog tik taip užauginsime globalios Lietuvos poreikius atitinkančią jaunąją kartą.

Šiam tikslui pasiekti įkurtas privatus švietimo projektas „Vedliai“ (Teachers Lead Tech), kuris turi atsakymą: pirmiausiai technologinių įgūdžių suteikti Lietuvos pradinių klasių mokytojams, kurie organiškai integruotų technologinės kūrybos praktikas ugdymo procese. „Apmokydami vieną mokytoją, mes iš karto suteikiame galimybę nuosekliai ugdyti technologinius gebėjimus mažiausiai 20-iai vaikų“, – sako Monika.
Siekdami akseleruoti šį procesą, sėkmingus šalies startuolius vienijančios asociacijos Unicorns LT nariai jau surinko 100.000 EUR  kviesdami jungtis kitus technologijų ekosistemos dalyvius bei filantropus. Atsiliepiant į kvietimą MJJ fondas skyrė 30 tūkst Eur sumą projekto paramai prisidedant prie pokyčio švietime.

„Džiaugiamės, jog galime apjungti resursus su Vienaragiai LT bendruomene. Kartu viliamės, jog šis projektas taps nacionaliniu prioritetu ir jo tęstinį finansavimą užtikrins valstybinės lėšos. Juk šis projektas rūpinasi mūsų mokytojais ir vaikais, kurie kurs inovatyvios, ekonomiškai stiprios Lietuvos ateitį”, – sako fondo vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė.
Per 3 veiklos metus fondas Mokslo, Žinių ir Verslo kryptims jau skyrė 1 mln Eur.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!