MJJ fondo investicija į Memby / Digi klasė startuolį

MJJ fondas investavo į Memby startuolį. Pandemijos pradžioje Digi klasės vardu startavusi virtuolių, interaktyvių papildomų pamokų platforma visos Lietuvos vaikams išaugo ir pritraukė tarptautinių investuotojų dėmesį.

MJJ fondas nuo įsikūrimo pradžios investuoja į žmones norinčius ir galinčius kurti gražesnę Lietuvos ateitį. Mokslinių ir Edtech startuolių kryptis mums ypač aktuali. Memby | Digiklasė įkūrėjų idėja demokratizuoti papildomas pamokas su geriausiais mokytojais šiuo pandemijos laikotarpiu itin padėjo Lietuvos mokiniams ir dėl sėkmingo augimo susilaukė tarptautinių investuotojų bei mūsų dėmesio. Džiaugiamės, jog esame tokioje solidžioje Memby palaikymo komandoje: Change Ventures,  Brighteye Ventures, Justas Janauskas (Vinted), Martynas Gudonavičius (Trafi)!

Daugiau skaitykite Tech.eu straipsnyje.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!