MJJ fondo Microloans programos dalyviai TEXTALE atvėrė parduotuvę PC Europa

Vilniuje verslo centrų dangoraižių apsuptyje esančioje „Europoje“ duris atvėrė tvarios mados parduotuvė „TEXTALE Premium“. Antrų rankų mados oaze tapusi parduotuvė orientuota į kokybę ir estetiką, todėl užsukę klientai dažnai net nesupranta, kad čia parduodami daiktai jau yra dėvėti ir laukia antrojo gyvenimo.

„TEXTALE“ – tai naujos kartos mados perpardavimo ir mainų platforma, kviečianti įsigyti, parduoti arba padovanoti nenešiojamus, bet stilingus ir kokybiškus drabužius, aksesuarus, avalynę bei namų tekstilę.

Pasak įkūrėjos Viktorijos Nausėdės, parduotuvės atidarymas prekybos centre – nuoseklaus ir ilgalaikio įdirbio vystant prekės ženklą rezultatas.

„Šaunių verslo partnerysčių dėka, gavę Mariaus Jakulio Jason fondo palaikymą, pavasarį priėmėme pasiūlymą atliepti šios ypatingos sostinės vietos – verslo centrų darbuotojų ir modernių daugiabučių gyventojų – tvarios mados poreikius. „Europa“ žavi savo jaukumu, atitiko mūsų vertybinius lūkesčius. Čia vertybėmis paremta mada išties lėtesnė,  vartojimas sąmoningesnis, įgyvendinama vis daugiau tvarių sprendimų. Esame ten, kur stilius, kokybė ir atsakomybė eina drauge“, – teigia „TEXTALE“ įkūrėja.

Anot verslininkės, gyvename pertekliaus laikais. „Pasaulyje kasmet pagaminama apie 100 mlrd. naujų drabužių vienetų, iš kurių didelė dalis net nepasiekia vartotojų. Gyventojų spintos perpildytos. Švaistūnišką gamybos ir vartojimo modelį lydi milžiniška aplinkos tarša. Tad tikrai džiaugiamės, kad su dideliu pagreičiu auganti antrų rankų rinka sudaro vis palankesnes galimybes dalintis, mėgautis mėgstamų prekės ženklų apranga ilgiau, ženkliai pigiau ir palankiausiu aplinkai būdu, mažinant neigiamą mados pėdsaką“, – dėmesį atkreipia V. Nausėdė.

„TEXTALE“ parduotuvės vakaro atidarymo metu susirinkusiems svečiams paskaitą skaitė asmeninė stilistė Viktorija Kovriga. Estetės teigimu, kiekvienas galime turėti skirtingas optimizuotas kapsulines spintas, susidedančias iš naujo ir seno.

„Jau gerą dešimtmetį mados pasaulis nebepasiūlo naujos stiliaus epochos. Šiuolaikinė mada tapo liberali, leidžianti tarpusavyje derinti skirtingus stilius, išnaudoti antrų rankų drabužius. Kitose šalyse dėvėti drabužiai yra vertinami ir traktuojami kaip gero skonio ženklas, perduodamas iš kartos į kartą“, – įžvalgomis dalijosi asmeninė stilistė.

Iš skirtingų spintų stilistės sukurti deriniai „TEXTALE“ parduotuvėje patiks visiems atsakingiems, ieškantiems stiliaus, originalumo bei kokybės. TEXTALE  džiaugiasi, galintys itin patraukliomis sąlygomis pasiūlyti ir lietuvių dizainerių kurtų drabužių.

„TEXTALE“ prekių galima įsigyti Vilniuje, naujojoje parduotuvėje PC „Europa“ (Konstitucijos pr. 7A), „TEXTALE“ išparduotuvėje (Jasinskio g. 16) bei internetinėje „TEXTALE“ parduotuvėje.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!