MJJ fondo stipendijos studijoms prestižiniuose užsienio universitetuose – penkioms laureatėms

Žymaus investuotojo, filantropo Mariaus Jakulio Jason (MJJ) fondas šiemet net penkioms laureatėms skyrė Žinių stipendijas magistro studijoms stipriausiuose užsienio universitetuose. Savo studijų kryptimis vertę Lietuvai kurti žadančiam jaunimui šįkart skirta 30 tūkst. eurų suma.

MJJ fondas per daugiau nei keturis veiklos metus jau suteikė beveik 1,8 mln. eurų vertės grantų, stipendijų ir investicijų talentingiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, siekiantiems ir galintiems prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo, rašoma MJJ fondo pranešime spaudai. Filantropas Marius Jakulis Jason išsilavinimą visada tapatina su sėkmės garantu, todėl fondas skirdamas stipendijas siekia įgalinti jaunąją kartą išvykti studijuoti perspektyviausiose užsienio studijų programose, kuriose įgytas žinias grįžę pasitelks kuriant sėkmingą Lietuvos ateitį. Pasak MJJ fondo vadovės Kotrynos Stankutės-Jaščemskienės – būtina skatinti jaunimą įgyti tarptautinės patirties ir pasisemti žinių geriausiuose pasaulio universitetuose: „Norėdami įgalinti Lietuvą kuriančius talentus, turime jiems suteikti visas sąlygas tobulėjimui – tuomet galėsime tikėtis inovatyvių, aktualių ir socialinį poveikį kuriančių projekt, verslų įgyvendinimo. Iš viso stipendijas studijoms jau skyrėme 29 magistrantams, o žvelgdama į studentus, kurie jau grįžo į Lietuvą po studijų geriausiuose pasaulio universitetuose, suprantu, kad tai yra puikus būdas, kuriuo galime parvežti tarptautines idėjas ir patirtį į Lietuvą“, – teigia MJJ fondo vadovė K.Stankutė-Jaščemskienė.

MJJ Žinių grantai skirti penkioms magistrantėms.

Gydytojai Donatai Raubei skirta MJJ Žinių stipendija endoskopinės kaukolės pamato chirurgijos magistro studijoms Insubrijos universitete. Donata – gydytoja otorinolaringologė, dirbanti ausų, nosies ir gerklės ligų skyriuje Santaros klinikose, atliekanti sudėtingiausias endoskopines endonazalines operacijas. Magistro studijose įgytas žinias Donata pritaikys praktiškai ir teiks aukščiausio lygio paslaugas lietuviams, pasitelkiant naujausius, mažai invazyvius gydymo būdus gydant kaukolės pamato ir smegenų auglius. MJJ Žinių grantas mokymuisi Edukologijos magistro studijose, Oksfordo universitete, skirtas Emilijai Platūkytei. Dar bakalauro studijų metu Emilija įgijo stiprias teorines ir praktines žinias socialinių mokslų srityje bei suprato, kad švietimas – jos ateities studijų kryptis.

Daugiau skaitykite 15min.lt straipsnyje.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!