MJJ fondo Žinių granto laureatei Miglei – kvietimas į ODI Fellowship Scheme programą

Sveikinimai MJJ žinių granto laureatei Miglei Petrauskaitei, kuri šiais metais baigė magistro studijas Georgetown universitete aukščiausiais balais ir tapo pirmąja lietuve, atrinkta į ODI Fellowship Scheme programą. 

Egzaminą žodžiu vedęs ir vertinęs buvęs Pasaulio banko vyriausiasis ekonomistas jos žinias ir pasiruošimą įvertino su pagyrimu. Studijų metu Miglė atliko stažuotę EBPO Ekonomikos departamente bei įsidarbino Pasaulio banke, kur tikslingai taikė įgytas akadamines žinias darbui su Ruandos, Indonezijos, Vietnamo, Kambodžos ir Tailando vyriausybėmis. Didžiausiu pripažinimu Miglė vadina kvietimą tapti pirmąja lietuve atrinkta į ODI Fellowship Scheme programą. ODI atrenka akademiškai pažangius, karjerą pradedančius ekonomistus dviejų metų misijoms besivystančiose šalyse. Šiais metais, ODI Fellowship Scheme komisija atrinko tik 18 iš 650 paraiškų, siųstų iš viso pasaulio. Tad kitas žingsnis Miglės profesiniame kelyje prieš grįžtant į Lietuvą –  vyr. ekonomistės pozicija  fiskalinio tvarumo skyriuje Ugandos finansų ministerijoje.

„Esu nepaprastai dėkinga MJJ fondui už suteiktą paramą. Yra nerealu matyti, kaip kelyje dingsta kliūtys ir svajonės ima pildytis. Su didžiuliu džiaugsmu lauksiu grįžimo į Lietuvą ir vertės kūrimo čia, pritaikant ne viename žemyne sukauptas žinias ir patirtis“ – sako Miglė Petrauskaitė.

Džiaugiamės Miglės pasiekimais ir lauksime grįžtant į Lietuvą.

Kurkime Lietuvos ateitį kartu.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!