MJJ Žinių grantas Kasparui Briedžiui Sveikatos ekonomikos ir vadybos kardiologijos moksle magistro studijoms (Executive MSc) London School of Economics and Political Science

Nuo 2020 m. Kasparas studijuoja doktorantūroje Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Medicinos fakulteto Kardiologijos klinikoje, dirba gydytoju kardiologu Kauno klinikose, dėsto studentams LSMU.
Pasak Kasparo, didelis postūmis jo karjeroje buvo 2018 m. laimėta Europos širdies ir kraujagyslių intervencijų asociacijos (EAPCI) ir Europos kardiologų draugijos (ESC) 12 mėnesių stipendija tarptautinei praktikai Europos prestižiniuose kardiologijos centruose.

„Tai buvo didelis žingsnis mano karjeroje, nes įgijau išskirtinės tarptautinės patirties bei užsitikrinau tarptautinę reputaciją. Dabar dirbu struktūrinių širdies ydų intervencijų komandoje ir stengiuosi išlaikyti lyderystę tarp savo kolegų bei pasidalinti su jais savo tarptautine patirtimi. Savo sukaupta patirtimi ir žiniomis taip pat dalinuosi ir su medicinos studentais, dirbdamas dėstytoju asistentu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos fakultete. Be to, savo iniciatyva subūriau motyvuotus mokslininkus bendriems tikslams ir kasmet vykdome mokslinius projektus, pristatome juos tarptautinėse mokslo konferencijose bei publikuojame straipsnius pasaulio mokslo leidiniuose širdies ir kraujagyslių mokslo srityje. Esu pristatęs daugiau kaip 40 mokslinių pranešimų tarptautinėse konferencijose ir publikavęs virš 20 mokslinių straipsnių, iš kurių 6 straipsniai publikuoti pirmaisiais doktorantūros studijų metais,“ – apie pasaulį atvėrusią stipendiją ir patirtį dalinasi Kasparo.

Savo tarptautinės praktikos metu turėjęs galimybę dirbti Anglijos nacionalinėje sveikatos priežiūros sistemoje (NHS), susipažino su klinikinio valdymo principais. Šie principai apima klinikinį efektyvumą, rizikų valdymą, pacientų dalyvavimą procesuose, išteklių ir strateginį planavimą bei nuolatinį mokymąsi ir tobulėjimą. Po šiospraktikos, dirbdamas Lietuvoje, Kasparas pastebėjo didelį skirtumą tarp mūsų ir užsienio sveikatos priežiūros sistemų bei teikiamų paslaugų kokybės. Tad šį kartą siekdamas įgyti papildomos tarptautinės patirties ir mokslinių žinių sveikatos ekonomikoje bei procesų vadyboje antrą kartą aplikavo ir laimėjo Europos kardiologų draugijos (ESC) stipendiją, skirtą studijoms Londono ekonomikos ir politikos mokslų universitete (LSE), sveikatos ekonomikos ir vadybos kardiologijos moksle magistro programai.

„Magistrantūros studijų metu siekiu išsiugdyti tarptautinę sveikatos ekonomikos ir vadybinę patirtį, kuri leis man pritaikyti įgytas žinias bei vadybos įgūdžius nuolat tobulinant Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros paslaugas. Asmeniškai stengsiuosi dalyvauti tikslinėse diskusijose su pasaulyje pripažintais mokslininkais, aptariant kaip galima optimizuoti sveikatos ekonomiką, kad būtų pasiekti geresni rezultatai naudojant mažiau išteklių. Sieksiu sužinoti, kaip pagerinti kasdieninį klinikinį efektyvumą ir valdymą bei jų rezultatus širdies ir kraujagyslių ligų srityje, kurios vis dar yra pagrindinė mirties priežastis visame pasaulyje. Be to, sutiktos naujos profesinės pažintys galėtų atverti ir tolimesnes tarptautines universitetų bendradarbiavimo galimybes“, – apie savo studijų vertę Lietuvai sako Kasparas.

Priimdamas MJJ fondo stipendiją Kasparas įsipareigojo studijų metais savo žiniomis dalintis straipsniuose ir vaizdo dienoraščiuose. Po studijų Kasparas darbus tęs Lietuvoje.  Siekiant įgalinti Lietuvą kurti norintį jaunimą, MJJ fondas jų magistro studijų programoms geriausiuose pasaulio universitetuose šiais metais skiria 53 000 Eur. Kurkime Lietuvos ateitį kartu!

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!