MJJ Žinių stipendija Paulinai Kulytei, dirbtinio intelekto magistro programai Kembridžo universitete

Paulina Sautamptono universitete baigė Informatikos bakalauro studijas, kurių pabaigoje buvo įvertinta aukščiausios klasės diplomu su pagyrimu ir apdovanota už patekimą tarp 3 geriausių kurso studentų. Savo bakalauro baigiamajame darbe tyrusi akcijų kainų pokyčių prognozes naudojant natūralios kalbos apdorojimo ir gilaus mokymosi dirbtinio intelekto metodus, planuoja juos pritaikyti ir magistro disertacijoje. Baigusi bakalaurą Paulina dirbo programuotoja Morgan Stanley įmonėje Londone.
Būdama Dirbtinio Intelekto Draugijos komiteto narė Paulina organizavo 5 dirbtinio intelekto užsiėmimus studentams, o būdama Academic Buddy projekto mentorė padėjo Lietuvos moksleiviams siekti aukštojo išsilavinimo geriausiuose informatikos universitetuose Jungtinėje Karalystėje.

Baigusi dirbtinio intelekto magistrantūros studijas Kembridžo universitete, ketina prisijungti prie Vilniaus universiteto ir imtis kelių svarbių iniciatyvų, kurios padėtų sustiprinti dirbtinio intelekto akademinę bendruomenę Lietuvoje bei paruoštų ją doktorantūros studijoms, į kurias ketina kandidatuoti ateityje.

“Visų pirma, tikiuosi dėstyti natūralios kalbos apdorojimo ir duomenų grafų dirbtinio intelekto temomis studentams, taip dalindamasi žiniomis, įgytomis studijų metu, bei profesine patirtimi. Tikiu, jog suteikdama kokybišką švietimą dirbtinio intelekto srityse, Lietuva galės išsiugdyti kvalifikuotus profesionalus, galinčius prisidėti prie su dirbtiniu intelektu susijusių pramonės šakų augimo šalyje. Be to, Vilniaus universitete sieksiu įkurti savo mokslinių tyrimų grupę, kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas natūralios kalbos apdorojimo ir duomenų grafų sričių moksliniam tyrinėjimui.

Derindama mokymą, mokslinius tyrimus ir pramonės bendradarbiavimą, tikiu galėsiu svariai prisidėti prie dirbtinio intelekto akademinės bendruomenės Lietuvoje. Tai leis Lietuvai veiksmingai panaudoti dirbtinio intelekto potencialą ir tapti aktyvia Europos dirbtinio intelekto ekosistemos dalyve bei ekonomikos lydere,“ – savo tikslais dalinasi Paulina.

Priimdama MJJ fondo stipendiją Paulina įsipareigojo studijų metais savo žiniomis dalintis straipsniuose ir vaizdo dienoraščiuose. Po studijų Paulina darbus tęs Lietuvoje. Siekiant įgalinti Lietuvą kurti norintį jaunimą, MJJ fondas jų magistro studijų programoms geriausiuose pasaulio universitetuose šiais metais skiria 30 000 Eur. Kurkime Lietuvos ateitį kartu!

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!