Mokslo krypties relokacijos grantas skirtas Pauliui Yamin-Slotkus, London School of Economics and Political Science (LSE), JK

Aš visuomet svajojau persikelti į savo prosenelių šalį, čia gyvendamas iš jos mokytis ir savo žiniomis bei patirtimi prisidėti prie augimo. Tad MJJ fondo grantas ir palaikymas yra be galo svarbūs šios svajonės išsipildymui. Nors pagrindinis mano tyrimų laukas yra transporto sektoriaus efektyvumas ir saugumas, gyvendamas ir dirbdamas VGTU, drauge su studentais, kolegomis ir partneriais aš tikiuosi sukurti elgesio pokyčių procesus bei užmegzti ryšius su šioje temoje stipriausiomis tarptautinėmis organizacijomis ir taip prisidėti prie teigiamų pokyčių Lietuvoje.

Pauliui Yamin suteiktas Mokslo krypties MJJ fondo relokacijos grantas 2019 metams. Paulius yra Kolumbijos lietuvis, beveik 10 metų dirba su elgesio pokyčių tyrimais, konsultacijomis viešam bei privačiam sektoriui. Gimtinėje jis dirbo su lietuvių kilmės Bogotos meru Antanu Mockumi, yra buvęs Kolumbijos vyriausybės Elgesio pokyčių komandos vadovas.

Antropologijos Bakalauro laipsnį Paulius įgijo Universidad de los Andes (Kolumbija), o kultūros studijų Magistro – Goldsmiths College, University of London. Šiuo metu Paulius rašo savo doktorantūros baigiamąjį darbą London School of Economics and Political Science, Psichologijos ir elgesio mokslų fakultete, taip pat yra išorinis Jungtinių Tautų ILO agentūros konsultantas. Pauliaus tyrimų ir metodų laukas apima žmonių elgesio kaitą realiame gyvenime, pavyzdžiui, alkoholio vartojimo mažinimas, degalų sunaudojimo ir emisijos mažinimas siejant su vairuotojų požiūriu transporto įmonėse.

MJJ fondas Pauliui skyrė persikėlimo grantą 2019 metams, kuris padės sėkmingai su šeima įsitvirtinti Vilniuje ir pradėti darbą Vilniaus Gedimino technikos universitete, Transporto ir logistikos kompetencijos centro mokslininkų grupėje.

Siekdamas pritraukti užsienyje dirbančius mokslininkus, norinčius tyrimus tęsti Lietuvoje ir čia dėstyti studentams, MJJ fondas grantams skyrė 220 900 Eur. Ši suma bus išmokama dalimis atrinktiems mokslininkams šiais ir ateinančiais metais. Kasmet naujiems akademikams bus skiriama finansavimo, tad šį suma ženkliai išaugs.

Kito kvietimo data bus paskelbta šių metų rudenį.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!