Parama MJJ fondui iš JAV dirbančio garsaus biologo Ramūno Stepanausko

„Kasmet šimtai gabiausiu Lietuvos talentų išvyksta studijuoti ir dirbti mokslinį darbą geriausiuose pasaulio universitetuose, institutuose ir įmonėse. Daugelis jų norėtų grįžti gyventi ir dirbti Lietuvoje. Deja, šios viltys dažnai neišsipildo. MJJ fondas yra nuostabus pavyzdys kaip privati iniciatyva gali sėkmingai prisidėti prie talentų susigrąžinimo, kad jų įgyta patirtis padėtu kelti Lietuvos gerovę. Savo parama MJJ fondui noriu atsidėkoti Lietuvai, 2014-aisiais Švietimo ir Mokslo Ministerijos man skirtą piniginę premiją perleidžiant talentų pritraukimo veiklai. Taip siekiu prisidėti prie MJJ sėkmės bei paskatinti kitus filantropus sekti šiuo pavyzdžiu.”

MJJ fondui ne tik svarbu investuoti į talentų pritraukimą į Lietuvą, bet ir sulaukti palaikymo. Už finansinę paramą esame dėkingi vienam garsiausių pastarojo meto lietuvių mokslininkų dr. Ramūnui Stepanauskui. JAV daug metų gyvenantis Ramūnas yra Bigelow Vandenynų tyrimų laboratorijos Pavienių ląstelių genomikos centro įkūrėjas ir direktorius. Dr. R. Stepanausko ir jo komandos moksliniai darbai buvo publikuoti elitiniuose mokslo žurnaluose „Science“, „Nature“ ir kt.
Dėkojame ir kviečiame prisidėti prie MJJ fondo kuriamų teigiamų pokyčių ir investicijos į mūsų talentus.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!