Per Vilniaus verslo kolegijos diplomų įteikimo šventę M. Jakulis Jason akcentavo svetingumo reikšmę versle

„Prieš pradėdama studijuoti turėjau tam tikrus lūkesčius: patobulinti savo anglų k. ir gauti komunikacijos pagrindus. Ar studijos atitiko mano lūkesčius? Ne. Anglų k. man tapo natūrali, sava, mano asmenybės dalimi. Komunikacija tapo ypatinga, nes mus, studentus, ne tik mokė, bet išklausė mūsų idėjas. Realybė Vilniaus verslo kolegijoje nustebino ir pranoko lūkesčius. Tad ačiū kolegijai už bendrystę, už jausmą, kad ateini į šeimą“, – tokius padėkus žodžius visų studentų vardu atsiimdama diplomą tarė Vilniaus verslo kolegijos absolventė Marcelė Sirgedienė.

Liepos 1 d. Sapiegų parke įvyko iškilminga Vilniaus verslo kolegijos diplomų įteikimo šventė. Profesinio bakalauro diplomus gavo 94 nuolatinių ir ištęstinių studijų absolventai, studijavę lietuvių, rusų ir anglų k. Verslo vadyba ir marketingas, anglų k. ir tarptautinė komunikacija, programavimas ir internetinės technologijos, logistikos verslas, žaidimų kūrimas – tai tik kelios iš paklausių studijų programų, kurių diplomus gavo studijas baigę absolventai.

Marius Jakulis Jason, žinomas verslininkas, investuotojas, filantropas, MJJ fondo įkūrėjas, investavęs į Vilniaus verslo kolegiją, sveikindamas absolventus pristatė viziją paversti šią švietimo įstaigą geriausia verslo kolegija Lietuvoje, turinčia 3 kryptis: technologijų, verslo ir svetingumo.

„Išsilavinimas – tai jūsų ateities pagrindas. Tai mano profesinio kelio sėkmės receptas. Ir mokymasis nesibaigia gavus diplomą. Visą gyvenimą mokomės iš draugų, šeimos, kolegų darbe, tačiau mokantis švietimo įstaigoje gali atrasti naujų idėjų, žmonių, mes praplečiame akiratį. Tuomet gyvenimas yra daug įdomesnis. Tad kviečiu, raginu tęsti studijas ir nesustoti. Nes gyvenime neužtenka vien gerai išmanyti savo darbą. Mes nedirbame vieni – dirbame kartu su kitais. Labai svarbu mokėti bendrauti, tinkamai papasakoti ir parduoti savo idėjas, kad kitus įkvėptų jūsų veikla. Tad sieksime, jog Vilniaus verslo kolegija stiprėtų, augtų ir kartu įtvirtintų svetingumo kultūrą bei vertybę mūsų studentų tarpe. Taip tapsime geriausi“, – per diplomų įteikimo šventę sakė Marius Jakulis Jason.

Vilniaus verslo kolegijos direktorė, dr. Gitana Neverienė, sveikindama absolventus pakvietė didžiuotis savo asmeniniu pasiekimu baigus kolegiją ir tapti naujos alumnų bendruomenės dalimi: „Per visą mokymosi laikotarpį vyko nuolatiniai mūsų mainai. Mes tobulėjome kartu. Noriu pakviesti jus toliau dalintis su mumis ir išlikti bendruomenės dalimi. Taip, šiandien yra paskutinė diena, bet tai yra tik simbolinė paskutinė diena. Tapkite Vilniaus verslo kolegijos alumnų bendruomenės dalimi ir tęskite šią gražią mainų tradiciją“.

Jei įprastai kitas studijas baigusio žmogaus žingsnis būna darbo paieškos, dažnas Vilniaus verslo kolegijos studentas po diplomų įteikimo atostogaus, o tada grįš į savo darbo vietas. Vilniaus verslo kolegija, nuo 2013 m. iki dabar kasmet tarp privačių ir valstybinių kolegijų užimanti pirmą vietą pagal absolventų kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių įvertinimus, tik patvirtina, kad dažnas studentas darbdavių dėmesio bei įvertinimo sulaukia dar studijų metu.

Tijs Ludwig N. Bijnens iš Belgijos, Vilniaus verslo kolegijoje anglų k. studijavęs žaidimų kūrimą, patvirtino, kad Lietuvoje darbą studijuojamoje srityje gali susirasti ir užsieniečiai. „Pasirinkau studijuoti kolegijoje, nes labai vertinu praktiškas studijas. Dar besimokydamas vienoje įmonėje atlikau praktiką, vėliau mane pakvietė joje dirbti. Man gerai sekėsi, tačiau vėliau supratau, kad šiuo laikotarpiu svarbiausias mano prioritetas yra studijos. Ties jomis ir susitelkiau. Savo ateitį artimiausiu metu matau Lietuvoje, nes ji tapo mano namais. Dirbsiu IT ar žaidimų kūrimo srityje“, – sakė Tijs Ludwig N. Bijnens.

Vilniaus verslo kolegija pradėjo veiklą 1989 m. kaip viena pirmųjų nevalstybinių aukštųjų mokyklų. Nuo 2013-ųjų kiekvienų metų duomenys rodo, kad net 92,6 % absolventų sėkmingai įsidarbina, įkuria ar vysto savo verslą. Dalis absolventų tęsia studijas šalies ir užsienio universitetuose bei koledžuose. Vilniaus verslo kolegija sėkmingai žengia į tarptautines rinkas siūlydama studijas anglų ir rusų kalbomis, kurios sulaukia studentų iš 22 šalių. 2014 m. kolegijos veikla teigiamai įvertinta tarptautinių ekspertų, tad Studijų kokybės vertinimo centro sprendimu ji akredituota maksimaliam laikotarpiui. Nuo 2020 m. Vilniaus verslo kolegija sėkmingai pradėjo rengti ir nuotolines studijas.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!