randu.lt: nauja darbo paieškos platforma Vilniuje atsakymą kandidatams pateikia per 24 valandas

Išmanių darbo skelbimų platforma randu.lt, į kurią investavo MJJ fondas, toliau tobulina savo funkcionalumus. Šiuo neapibrėžtu laikotarpiu, kai bedarbių skaičius auga, greita bei efektyvi darbo ar darbuotojų paieškos platforma ypač aktuali.

Kandidatų įpročiai keičiasi ir jau šiandien daugiau nei 80% darbo ieško ir kandidatuoja mobiliaisiais bei tikisi kuo greitesnio pirminio atsakymo. „Tikime grįžtamojo ryšio svarba ir neabejojame, kad išgirsti greitą „ne“ yra geriau nei laukti nežinioje ar visiškai nesulaukti atsakymo. Tai ypač svarbu dabartinėje situacijoje, kai po karantino daugelis siekia kuo greičiau sugrįžti į darbo rinką“ – pažymi randu.lt bendraįkūrėjas Paulius Rudys. randu.lt aplanko daugiau nei 100 tūkst. potencialių darbuotojų kiekvieną mėnesį, o nedidelį darbuotojų poreikį turintys darbdaviai platforma naudojasi nemokamai.

Skaitykite daugiau 15min.lt 

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!