Verslo Žinios: Dar vienas pokytis – Vilniaus viešbutį „Radisson Astorija“ perleis fondui

MJJ fondo įkūrėjas ir žinomų viešbučių Vilniuje savininkas Marius Jakulis Jason planuoja „Astorija“ viešbučio akcijas perleisti 1 Asset Management valdomam fondui „IAM Luxury Hotels Fund“. Į fondą investuoti bus kviečiami privatūs investuotojais. Į fondą bus galima investuoti nuo 30.000 Eur

Ekonominio nestabilumo ir hiperinfliacijos laikotarpiu investuotojai ieško turto, kuris išlaikytų savo vertę. Būtent prie tokios turto klasės gali būti priskirtas istorinis viešbutis „Astorija“, esantis Vilniuje Rotušės aikštėje. Šio viešbučio unikali lokacija, ilgametė ir nuosekli savininkų strategija ir dėmesys detalėms pavertė jį žinomiausiu viešbučiu Lietuvoje.

Šis viešbutis tapo pasirinkimu tokiems svečiams, kaip JAV prezidentas G. Bush jaunesnysis, dabartinis D. Britanijos karalius Karolis III, Ispanijos bei Danijos karališkosios šeimos, Japonijos imperatorius ir gausybė pasaulinio lygio muzikos bei kino žvaigdžių.

Daugiau skaitykite ČIA

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!