AAA Law ir MJJ fondo webinaras: 5 taisyklės kaip apsaugoti įmonės inovacijas

Inovacija ir jos patentas įmonės vertei turi didžiulės įtakos, tačiau tik nedaugelis Lietuvos įmonių turi pakankamai žinių ir patirties registruojant bei saugant intelektinę nuosavybę.
AAA Law drauge su teisininko ir investuotojo Mariaus Jakulio Jason filantropiniu fondu „MJJ fondas“ siekia padėti įmonėms, turinčioms milžinišką potencialą kurti Lietuvos gerovę, pirmuosiuose intelektinės nuosavybės apsaugos žingsniuose.

Inovacijų kūrėjus ir vystytojus 2020 birželio 17 d. kviečiame į pirmajį Webinarą apie intelektinės nuosavybės apsaugą ir jos komercializavimą „5 taisyklės, kaip apsaugoti įmonės intelektinę nuosavybę“

Išradėjams laiku nepadarius namų darbų ar padarius klaidingus sprendimus, vėliau gali būti žymiai sunkiau apsaugoti intelektinę nuosavybę. Kasdien bendraujame su inovacijų kūrėjais bei vystytojais, ir gana dažnai susiduriame su tokiomis situacijomis. Pasitaiko atvejų, kai dėl įmonės klaidų apsaugos išradimui nebegalima sukurti.

Praktiniais patarimais ir pagrindinėmis taisyklėmis webinare dalinsis intelektinės nuosavybės (IN) apsaugos ekspertės, šioje srityje turinčios daugiau kaip 20 metų patirties:

– AAA Law partnerė, patentinė patikėtinė, Europos patentinė patikėtinė Jurga Petniūnaitė

– AAA Law partnerė, advokatė Giedrė Domkutė

Webinaro metu aptarsime:

  1. IN apsaugos objekto pasirinkimą;
  2. IN objektams keliamus reikalavimus;
  3. IN objektų apsaugos strategiją;
  4. Paslapties apie inovaciją išlaikymą,
  5. Tinkamus susitarimus su inovacijų autoriais ir kitais inovacijas padedančiais įgyvendinti partneriais.

SVARBU:

– Webinaras yra nemokamas. Jis vyks 2020 birželio 17 d. 15 val

– Kviečiame registruotis iš anksto: dalyvių skaičius ribotas, kad galėtume detaliai aptarti dalyviams aktualius klausimus:

– Jūsų klausimai mums padės kalbėti apie tai, kas Jums rūpi. Aktualius klausimus kviečiame siųsti prieš webinarą e. paštu: info@aaalaw.eu.

– Virtualus susitikimas vyks Zoom platformoje, kvietimą atsiųsime užsiregistravus.

AAA Law intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais konsultuoja nuo 1992 metų. Tarptautiniai teisės žinynai „The Legal 500“, „Chambers & Partners“, „Managing IP“ eilę metų AAA Law išskiria kaip intelektinės nuosavybės apsaugos ir gynimo lyderę. AAA Law intelektinės nuosavybės ir teisės ekspertės Aušra Pakėnienė, Jurga Petniūnaitė, Otilija Klimaitienė, Giedrė Domkutė vertinamos kaip labiausiai patyrusios Lietuvoje. AAA Law daugybę metų konsultuoja ir atstovauja Lietuvoje žinomoms tarptautinėms farmacijos, maisto pramonės, chemijos, tekstilės, grožio, biotechnologijų ir kitose pramonės šakose veikiančioms įmonėms. Taip pat konsultuoja ir atstovauja įvairių pramonės šakų Lietuvos gamintojams ir paslaugų teikėjams, mokslo institucijoms bei inovacijų kūrėjams. www.aaalaw.eu

Teisininko ir investuotojo Mariaus Jakulio Jason fondas sukurtas teikti finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo. www.mjjfondas.lt

 

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!