#ŽiniosLietuvai: Emilė iš Harvardo apie neuromokslus ir įdomiasias smegenis

MJJ fondo projektas #ŽiniosLietuvai tampa platforma, kuri jungia užsienio ir Lietuvos universitetuose besimokančius studentus.

Kviečiame susipažinti su mūsų pirmąja pranešėja Emile Radyte, Harvardo universiteto neuromokslų ir socialinės antropologijos bakalauro 4 kurso studente. Garsiąjame universitete ji gilinasi į proto, smegenų ir elgesio klausimus bei tai, kaip jie siejasi socialinėje antropologijoje. Savo pranešime Emilė kalba apie smegenis ir pasakoja kaip jos lemia mūsų požiūrį į pasaulio supratimą, kokios yra jų funkcijos, ir kaip jos su mumis “žaidžia”.

Kai nesimoko, Emilė universiteto miestelyje vadovauja CrimsonEMS, Harvardo skubios medicininės pagalbos centrui, kur ji dirba pirmosios pagalbos medike. Ji taipogi dirba gide Harvardo meno muziejuose.

Pažįstate kas galėtų būti kitas pranešėjas? Rašykite mums info@mjjfondas.lt mes susisieksime! Padėkime kurti Žinių Lietuvą.

 

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!