#ŽiniosLietuvai: Emilė iš Harvardo apie smegenų priklausomybę nuo psichoaktyvių medžiagų

Ką tik Harvardo universiteto neuromokslų ir socialinės antropologijos bakalaurą baigusi Emilė Radytė, besiruošianti PhD studijas tęsti Oxforde grįžta su dar viena video paskaita.

Šį kartą apie psichoaktyvias medžiagas – jų veikimą iš neuromokslų pusės, smegenų priklausomybę nuo vaistų ar narkotikų, neuronų veiklą ir kaip asmeninė priklausomybė veikia dalyvavimą visuomenėje. Garsiąjame universitete ji gilinasi į proto, smegenų ir elgesio klausimus bei tai, kaip jie siejasi socialinėje antropologijoje. Kai nesimoko, Emilė universiteto miestelyje vadovauja CrimsonEMS, Harvardo skubios medicininės pagalbos centrui, kur ji dirba pirmosios pagalbos medike. Ji taipogi dirba gide Harvardo meno muziejuose. Pažįstate kas galėtų būti kitas pranešėjas? Rašykite mums info@mjjfondas.lt mes susisieksime! Padėkime kurti Žinių Lietuvą.

Norintiems pasidomėti plačiau:

-Video apie smegenis ir jų veiklą, plačiai (LT): https://www.youtube.com/watch?v=BlliOnK8qJw;

– Apie smegenų tyrimus (LT): https://www.youtube.com/watch?v=7bdrczRlGnI&t=808s

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!