#ŽiniosLietuvai: Inga iš Ajovos universiteto apie darbą Marso dykumos tyrimų stotyje

Pristatome labai įdomią Ingos Popovaitės video paskaitą! Inga yra sociologijos ir socialinės psichologijos doktorantė University of Iowa (Ajovos Universitete) JAV.

Šiuo metu ji baigia rašyti savo disertaciją, kurioje nagrinėja bendravimą mažose grupėse sąlygose panašiose į ilgalaikius kosminius skrydžius ar gyvenimą kitose planetose (kosmoso analoguose). Inga neseniai praleido dvi savaites viename iš ilgiausiai veikiančių Marso analogų pasaulyje, the Mars Desert Research Station (MDRS). Tad šioje paskaitoje ji pasakoja apie Marso analogus, gyvenimą ir darbą MDRS ir ką sužinojo apie lyčių nelygybes kosmose.

Projektu #ŽiniosLietuvai​ siekiame sujungti užsienio ir Lietuvos universitetuose besimokančius studentus, moksleivius. Projekto Švietimo partneris Lietuvos Junior Achievement.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!