#ŽiniosLietuvai: Jonas iš Kembridžo apie elektronikos inžinerijos progresą

Džiaugiamės, jog prie virtualių paskaitų iš lietuvių studentų ir mokslininkų geriausiuose užsienio universitetuose jungiasi ir profesionalai norintys dalintis savo žiniomis!

Pristatome Jono Švedo paskaitą trumpai ir aiškiai supažindinančią su puslaidininkių pramone ir elektronikos inžinerija. Jonas yra skaitmeninės elektronikos inžinierius ir jau penkis metus darbuojuosi Arm įmonėje Jungtinėje Karalystėje. Arm įmonė atsakinga už daugumos procesorių pasaulyje dedamų į telefonus ar planšetes sukūrimą. Jonas dirba tyrimų skyriuje, kuris nagrinėja, kaip galima būtų pagaminti pačios mažiausios galios procesorius, kurie, pavyzdžiui, būtų pritaikomi daiktų interneto (IoT) rinkoje.

Norintiems domėtis plačiau Jonas taip pat siūlo šiuos šaltinius:

– Vienas informatyviausiu Youtube kanalu apie kompiuterius ir jų architektūrą ČIA.
– Labai smagus ir edukatyvus Youtube kanalas apie elektroniką ČIA 

Pažįstate kas galėtų būti kitas pranešėjas? Rašykite mums info@mjjfondas.lt mes susisieksime! Padėkime kurti Žinių Lietuvą.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!