#ŽiniosLietuvai: Jonė iš Kembridžo apie tai kaip ugdyti savo mokymosi gebėjimą

MJJ fondo projektas #ŽiniosLietuvai tampa platforma, kuri jungia užsienio ir Lietuvos universitetuose besimokančius studentus.

Dalinamės ketvirtąja, projekto #ŽiniosLietuvai video paskaita. Ji atkeliavo iš Kembridžo universitete „Meno, kūrybiškumo ir švietimo“ magistrą studijuojančios Jonės Girdzijauskaitės.
Šiame video Jonė sudėlioja patarimus kaip ugdytis bene svarbiausią kompetenciją – gebėjimą mokytis. Idėja šios paskaitos turiniui Jonei gimė pačiai bestudijuojant Kembridže, kur suprato, jog šiame garsiajame universitete savarankiškas darbas ir žinių paieška yra tai ko tikimasi iš magistro studentų. Tad kaip tai daryti teisingai ir kryptingai? Jonė jums taip pat paruošė smagų namų darbą.
Prieš metus Jonei studijoms prestižiniame universitete suteikta MJJ fondo Žinių stipendija bendradarbiaujant su LR vyriausybės programa „Kitas 100”.  Užaugusi pedagogų šeimoje, ir pati pasirinkusi muzikos pedagogės kelią, ji sėmėsi žinių ir patirties studijuodama Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Vienos muzikos ir atlikimo meno universitete Austrijoje, Vengrijos Ferenco Listo muzikos akademijos Zoltano Kodajo institute, atlikdama praktiką Bristolyje, Anglijoje.

Jonė taip pat rekomenduoja:

– Paulo Freire „Engiamųjų Pedagogika“, labai aktuali knyga apie iš tiesų laisvą mastymą.

– patthomson.net blogas, kurį rašo ryški metodinių knygų autorė Pat Thomson, ir kuris oficialiai yra skirtas PhD studentams, su daug universalios išminties apie mokymąsi, mąstymą, darbą su informacija, todėl manau yra naudingas kiekvienam.

Kurkime Žinių Lietuvą kartu!

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!