#ŽiniosLietuvai: Linas Kojala iš Oxfordo universiteto apie dezinformaciją

Pristatome naujausią MJJ fondas Žinių grantą gavusio Rytų Europos studijų centro vadovo Lino Kojalos video paskaitą.

Oxfordo universitete studijuojantis politologas dalinasi įžvalgomis apie dezinformaciją ir jos daromą žalą valstybėms, politikos veikėjams bei privataus sektoriaus įmonėms. Kaip atskirti melagingas naujienas ir su jomis kovoti? Šiandien Lietuvoje sukurti tarptautinio lygio analitinį centrą siekiantis Linas yra VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas, Asocijuotas ekspertas (Associate) Harvardo universiteto Daviso Rusijos ir Eurazijos studijų centro Derybų grupėje (JAV) bei Tyrėjas (Research Fellow) analitiniame centre „Foreign Policy Research Institute“ (JAV). Projektu #ŽiniosLietuvai​ siekiame sujungti užsienio ir Lietuvos universitetuose besimokančius studentus, moksleivius.

Projekto Švietimo partneris Lietuvos Junior Achievement. Žinote kas galėtų būti kitas pranešėjas? Rašykite info@mjjfondas.lt ir mes susisieksime. Kurkime Žinių Lietuvą kartu!

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!