#ŽiniosLietuvai: Lukas iš Wageningen universiteto apie bioplastiką

Nauja  #ŽiniosLietuvai video paskaitą atkeliavo iš Luko Paltanavičiaus studijuojančio Nyderlandų Wageningen University & Research – vieno geriausių žemės ūkio universitetų pasaulyje.

Lukas žvelgia į žaliąją ekonomiką ir aptaria esminius terminus, painiavą bioplastiko panaudojime bei kartu su universiteto komandos draugu pristato bioplastiko panaudojimo situaciją maisto pakavimo sektoriuje. Taip pat pristatomas alternatyvus pakavimo metodas. O pabaigoje yra keletas klausimų į kuriuos kviečiame atsakyti komentaruose. Labai aktuali tema siekiant prisidėti prie mūsų planetos šviesios ateities be plastiko aplinoje.

Prieš metus Lukas kreipėsi į MJJ fondą ir dėl savo siekio Lietuvoje vystyti pasaulines ekologiško ūkio naujoves dviejų metų Magistro studijoms gavo MJJ fodno Žinių stipendiją. Lukas taip pat aktyvus visuomenininkas, Lietuvoje dalyvavo nacionalinėje Misija Sibiras ekspedicijoje.

MJJ fondo projektas #ŽiniosLietuvai tampa platforma, kuri jungia užsienio ir Lietuvos universitetuose besimokantį jaunimą.

 

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!