#ŽiniosLietuvai: Lukas iš Wageningen universiteto apie ūkininkavimą uždarose sistemose

MJJ fondo projektas #ŽiniosLietuvai tampa platforma, kuri jungia užsienio ir Lietuvos universitetuose besimokantį jaunimą.

Trečioji projekto #ŽiniosLietuvai video paskaita atkeliavo iš Luko Paltanavičiaus studijuojančio Nyderlandų Wageningen University & Research – vieno geriausių žemės ūkio universitetų pasaulyje. Šiame video Lukas profesorių Leo Marcelį kalbina apie ūkininkavimą uždarose sistemose. Profesorius kartais šmaikščiai apibūdinamas kaip augalų roko žvaigžde, dėl jo populiarumo įvairiose medijose, dėl maisto auginimo tyrimų kosmose ar Marse, dirbtinio intelekto integravimą į ūkius.

Prieš metus Lukas kreipėsi į MJJ fondą ir dėl savo siekio Lietuvoje vystyti pasaulines ekologiško ūkio naujoves dviejų metų Magistro studijoms gavo MJJ fodno Žinių stipendiją. Lukas taip pat aktyvus visuomenininkas, Lietuvoje dalyvavo nacionalinėje Misija Sibiras ekspedicijoje.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!