#ŽiniosLietuvai: Živilė iš Australijos apie tai kas yra įdomiosios egzosomos

Susipažinkite su Živilė Ušeckaite, naujausios #ŽiniosLietuvai video paskaitos autore. Klinikinės farmakologijos tyrėja Živilė gyvena ir dirba Australijoje, Flinders medicinos centre ir Pfizer įmonėje.

Tarptautini pripažinimą pelniusi mokslininkė domisi personalizuota medicina, ankstyva onkologinių ligų diagnostika ir vaistų metabolizmu. Savo video paskaitoje Živilė pasakoja kas yra įdomiosios egzosomos ir kuo jos svarbios naujų vaistų tyrimuose.

Norintiems domėtis plačiau Živilė rekomenduota šiuos šaltinius arba susisiekti su ja:

– Pagrindinis informacijos šaltinis apie egzosomas ir kitas mikropūsleles: https://www.tandfonline.com/toc/zjev20/current

– LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/zivile-useckaite-8b8aa127/

 

Projektas #ŽiniosLietuvai siekiame sujungti užsienio ir Lietuvos universitetuose besimokančius studentus, moksleivius Žinote kas galėtų būti kitas pranešėjas? Siūlykite draugą ir mes susisieksime. Kurkime Žinių Lietuvą kartu!

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!