Žinių krypties grantas Barborai Butkutei „Sveikatos ekonomikos ir vadybos“ magistro studijoms

„Kartą jau grįžau po bakalauro, noriu grįžti ir antrą, ir trečią. Grįšiu, kol žinosiu, kad manęs reikia. O šiandien Lietuvai manęs reikia – kaip ir tūkstančiais kitų. Tikiu, kad jei sukursime geresnę sveikatos priežiūrą, išmoksime labiau rūpintis savo senstančiais ir atidžiau prižiūrėsime psichikos sveikatą, grįš ir kiti. Tada Lietuva bus geroji praktika, iš kurios, kaip susigrąžinti savo išvykusiuosius, mokysis britai, prancūzai, šveicarai… Dėkoju MJJ fondui už tikėjimą, kad galiu būti gerosios praktikos dalimi.“

Barborai suteiktas Žinių krypties MJJ fondo grantas. Ji siekia po studijų į Lietuvą atvežti ir viešąjame sektoriuje pritaikyti geriausias pasaulines sveikatos vadybos praktikas pokyčiams. Stipri motyvacija ir užsidegimas dirbti šioje srityje mūsų šaliai gimė po programos „Kurk Lietuvai“ ir kelių metų darbo Sveikatos apsaugos ministerijoje.

Barbora dviejų metų „Sveikatos ekonomikos ir vadybos“ (angl. Health Economics and Management) magistro programą studijuos net keturiuose skirtinguose – Oslo, Bolonijos, Erasmus Roterdamo ir Insbruko – universitetuose, kurie sveikatos vadybos srityje vertinami kaip geriausi Europoje. Programa yra išskirtinai orientuota į inovatyvumą, tad pagrindiniai keliami klausimai bus ne „kaip yra“, o „ką reikia keisti“ – esminis skirtumas, norint prašokti kitas valstybes, užuot kartojus jų klaidas. Pagrindinis studijų programos universitetas, „Erasmus University Rotterdam“, pagal pasaulinį ARWU reitingą užima septintą vietą vadyboje ir pirmą viešajame administravime. Granto laimėtoja studijų metų rinksis, kuria kryptimi norės eiti – sveikatos vadybos, pavyzdžiui, ligoninių valdymo, ar teisėkūros ir politikos formavimo.

Priimdama MJJ fondo stipendiją Barbora įsipareigojo studijų metais savo žiniomis dalintis straipsniuose ir vaizdo dienoraščiuose. Po studijų Barbora grįš ir dirbs Lietuvoje.

MJJ fondas taip pat bendradarbiauja su „Kitas 100“ ir  „Talentai Lietuvai fondas“ iniciatyvomis, tad netrukus paskelbsime ir daugiau MJJ stipendijų gavėjų.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!