Žinių krypties grantas Ingridai Kalinauskienei dviejų metų viešojo administravimo Executive Master programai Hertie School Berlyne

Pradėjusi kaip savanorė, Ingrida jau septynerius metus dirba „Transparency International“ Lietuvos skyriuje (TILS) ir šiuo metu eina programų vadovės pareigas. TILS yra viešosios politikos organizacija, veikianti skaidrumo ir antikorupcijos srityje. Ingrida taip pat yra iniciatyvos „Baltoji banga“ tarybos narė ir Prokurorų etikos komisijos narė.

Veikdama „Transparency International“ Lietuvos skyriuje (TILS) prisidėjau prie apie 30 skirtingų gero valdymo ir antikorupcinių iniciatyvų įvairiuose sektoriuose ir institucijose, siekiant konkrečių, pamatuojamų ir įgyvendinamų pokyčių. Akivaizdu, jog siekiant ilgalaikių antikorupcinių pokyčių, reikia pažangiausių žinių, stiprių vadovavimo įgūdžių ir tarptautinės perspektyvos. Esu tikra, kad Executive MPA programa su teorinėmis ir praktinėmis žiniomis, metodinėmis priemonėmis ir tinklaveikos galimybėmis prisidės prie mano geresnio supratimo, kaip kurti veiksmingas ir skaidrias institucijas ir užtikrinti labiau pagrįstą sprendimų priėmimą. Tai savo ruožtu neabejotinai padės man augti kaip lyderei, o įgytas žinias ir įgūdžius leis panaudoti TILS veikloje, — motyvacija dalinosi Ingrida Kalinauskienė.

Hertie School savo studentus paruošia išskirtinėms lyderystės pozicijoms viešajame sektoriuje, versle, socialiniuose judėjimuose ir užsitarnavo vienos svarbiausių skaitmeninio valdymo mokyklų vardą Europos Sąjungoje.

Priimdama MJJ fondo stipendiją Ingrida įsipareigojo studijų metais savo žiniomis dalintis straipsniuose ir vaizdo dienoraščiuose.

Siekiant įgalinti Lietuvą kurti norintį jaunimą, MJJ fondas jų magistro studijų programoms geriausiuose pasaulio universitetuose šiais metais skiria 106 000 Eur. Kurkime Lietuvos ateitį kartu!

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie grįžti ir Lietuvoje verslą kurti siekiančių pasaulio lietuvių.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!