Žinių krypties grantas Lukui Paltanavičiui Magistro studijoms Wageningen University

„Džiaugiuosi, kad MJJ fondas tiki mano ambicijomis ir ateities įžvalgomis. Man pačiam tai svarbus laimėjimas, nes jau keletą metų svarsčiau, ieškojau variantų, kur studijuoti, ką studijuoti, kaip finansuoti savo idėją. Žingsnis po žingsnio kopiau į vieną viršūnę ir man pavyko! Didelį džiugesį kelia, kad jau matau naują kelią, kuriuo pradėjau eiti. Tikiu, kad įgytos žinios ir nauji atradimai prisidės prie mūsų gerovės kūrimo Lietuvoje“, – dalinasi Lukas Paltanavičius.

Lukui suteiktas Žinių krypties MJJ fondo grantas. Pasaulines ekologiško ūkio naujoves Lietuvoje vystyti siekiantis Lukas, dviejų metų Magistro studijoms pasirinko geriausią pasaulyje šios srities žinių centrą.

„Įstojau į geriausią pasaulyje Žemės ūkio srities universitetą Olandijoje – Wageningen University. Ten noriu įsigilinti į globalius agro iššūkius ir toliau nerti į procesus, kurie gali padėti sukurti kokybiškesnius ir tvaresnius bei didesnius derlius“.

Priimdamas MJJ fondo stipendiją Lukas įsipareigojo studijų metais savo žiniomis dalintis straipsniuose ir vaizdo dienoraščiuose. Taip dar būdamas užsienyje galės prisidėti prie naujausių tendencijų pristatymo šios srities studentams ir specialistams Lietuvoje. Po studijų Lukas grįš ir dirbs Lietuvoje.

MJJ fondas taip pat bendradarbiauja su „Kitas 100“ ir  „Talentai Lietuvai fondas“ iniciatyvomis, tad netrukus paskelbsime ir daugiau MJJ stipendijų gavėjų.

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!