Žmonės.lt: Filantropinio MJJ fondo vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė apie vadovavimą filantropiniam fondui

„Kas motyvuoja ir stiprina vadovo savivertę? Sąmoningumas, mokymasis sau ir kitiems greitai atleisti, nesureikšminti mažų dalykų, dėkingumas“, – įsitikinusi jau beveik penkerius metus filantropo, verslininko Mariaus Jakulio Jason (MJJ) fondui vadovaujanti Kotryna STANKUTĖ-JAŠČEMSKIENĖ.

„Grįžusi iš Singapūro, kur dirbau tarptautiniame Azijos ir Europos fonde, šešerius metus vadovavau tarptautinių profesionalų, siejančių save su Lietuva, tinklui. Burdama bendruomenę iš viso pasaulio, sutikau ir dar dešimtajame dešimtmetyje iš JAV į Vilnių gyventi atvykusį Marių Jakulį Jason bei jo žmoną suomę Liisą Leitzinger. Taip prasidėjo mūsų bendravimas. Po kelių metų buvau pakviesta padėti jiems kurti filantropinį fondą,“ – dalinasi MJJ fondo vadovė.

Visą interviu galite rasti čia: https://zmones.15min.lt/naujiena/filantropinio-mjj-fondo-vadove-kotryna-stankute-jascemskiene-sau-niekad-netaikiau-metu-karteles-MJ5wyvM4Qz0

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!