MJJ fondas skiria 10 000 Eur paramą Lietuvos medikams

MJJ fondas skiria 10 000 Eur su COVID-19 kovojantiems medikams trūkstamoms būtinoms apsaugos priemonėms įsigyti.

Parama skiriama sėkmingai veikiančiam Laisvės TV fondui „Laikykitės, medikai“, kurio savanorių komanda dirba su ligoninėmis visoje Lietuvoje: renka skaičius ko ir kiek medikams trūksta bei žaibiškai įsigyja būtinus resursus iš skirtingų pasaulio šalių.

“Nors prieš metus MJJ fondas sukurtas teikti finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo, šią akimirką visiems būtina sutelkti jėgas ir daryti viską, kad virusas kuo mažiau paliestų mūsų gyventojus ir verslus. Šios kovos priešakyje – mūsų medikai, kuriems pagalba apsaugos priemonėmis ir technika dabar būtiniausia“ – sako Marius Jakulis Jason, MJJ fondo įkūrėjas.

MJJ fondo komanda visus kviečia prisidėti lėšomis ar savanoriška veikla prie pilietinių iniciatyvų ir fondų drauge kuriant Lietuvos ateitį.

 

MJJ fondo finansuojamos kryptys

Ukrainos mokslui

MJJ fondas skiria paramą doktorantūrą studijuojantiems ar ją baigusiems ir tyrimus tęsiantiems mokslininkams iš Ukrainos

Verslas

Investicija ir patirtimi prisidedame prie verslumo kultūros augimo Lietuvoje.

Žinios

Suteikiame galimybę gauti stipendiją magistro studijoms geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mokslas

Užsienyje PhD baigusiems akademikams skiriame atlyginimo stipendijas ir kviečiame prisijungti prie Lietuvos universitetų.

MJJ fondo partneriai:

Kurkime Lietuvos ateitį kartu!